Sharing Expertise against #coronavirus

#Wearebusy, jo mūsu klienti tādi ir

Koronavīrusa pandēmija visiem, kas iesaistīti veselības aprūpes sistēmā un ārpus tās, prasa dalīties pieredzē un strādāt kopā. To mēs arī darām. Būsim visi aizņemti tajā, kas mums padodas, cīnoties ar vīrusu un izlīdzinot saslimšanas līkni.

Follow our company updates on LinkedIn

AIZŅEMTI AR LĪKNES IZLĪDZINĀŠANU

Jā, #wearebusy – jo mūsu klienti tādi ir: uzlabojot un aizsargājot cilvēku veselību visā pasaulē. #Covid19 pandēmija liek mums veikt pareizos pasākumus, lai nepārtraukti piegādātu dzīvības glābšanas aprīkojumu, kamēr mūsu klienti cīnās par veselību frontes līnijās. Būsim visi aizņemti: #flatteningthecurve. 

AIZŅEMTI RAŽOJOT

Jā, #wearebusy – jo mūsu klienti ir: medicīnisko ierīču ražošana ir galvenā prioritāte, īpaši tagad, #Covid19 pandēmijas laikā. Mēs strādājam visu diennakti, lai nodrošinātu nepārtrauktu mūsu risinājumu piegādi. Paldies visiem kolēģiem par atbalstu, kā arī mūsu partneriem un piegādātājiem. Mums ir vajadzīgs ikviens, lai aizsargātu un uzlabotu cilvēku veselību visā pasaulē.

Infūzijas terapijas risinājumu ražošana visu diennakti

Tore Heinemans ir viens no mūsu produktu vadītājiem galvenajā mītnē. Pašlaik viņš varētu strādāt mājas birojā pie saviem mārketinga plāniem. Tā vietā viņš nomainīja biroja galdu pret konveijera vakara maiņu mūsu Infusomat® un Perfusor® Compact Plus pumpju ražošanā. "Pēc savas maiņas es pārnāku mājās pusnaktī, bērni mani pamodina agri nākamajā rītā, un tad sieva iet uz darbu. Es lepojos, ka šajā COVID-19 pandēmijas periodā esmu paveicis kaut ko vērtīgu,” Tore saka. Viņa un daudzu citu kolēģu atbalsts ir ļoti svarīgs, lai segtu pieaugošo pieprasījumu #Covid19 pandēmijas dēļ. Pateicamies visiem mūsu kolēģiem visā pasaulē – par jūsu atbalstu.

Infekcijas novēršanas rezultātu palielināšana

Mūsu darbiniekiem Infekcijas kontroles izcilības centrā Sempahā, Šveicē, tas nozīmē, ka, kamēr citi paliek mājās, viņiem ir jāturpina ražot svarīgus veselības aprūpes produktus, piemēram, roku, virsmu un instrumentu dezinfekcijas līdzekļus. Mēs uzgavilējam savām komandām visā pasaulē un pateicamies par viņu ieguldījumu. Palieciet mājās, lai viņi varētu turpināt ražot. Aizņemti #flatteningthecurve. Esiet veseli.

AIZŅEMTI PALĪDZOT

Tik daudzās pasaules daļās veselības aprūpes darbinieki dara visu iespējamo, lai palīdzētu pacientiem. Prof. Luka Lorini ir ICU direktors Bergamo, Itālijā, un dalās ar savu unikālo pieredzi #Covid19 pandēmijas laikā. Mēs apbrīnojam viņa un daudzu citu veselības aprūpes darbinieku ziedošanos un pozitīvo attieksmi: "Par laimi ir pozitīvas lietas, kam jāpievērš uzmanība: pacienti, kas atgūstas pēc vīrusa." Paldies profesoram Lorini un aprūpes darbiniekiem visā pasaulē par lielisko atbalstu!

Saskatiet pozitīvo: pacienti atveseļojas

“Nesen kādu nakti dodoties mājās, es domāju par pandēmijas negatīvajiem aspektiem, bet arī pozitīvajiem mirkļiem. Negatīvs, protams, ir tas, ko mēs redzam katru dienu: inficētie cilvēki mirst, kravas automašīnas, kas pārvadā mirušo zārkus, kā arī veids, kā cilvēkiem jāmirst bez viņu tuvinieku klātbūtnes. Bet par laimi ir pozitīvi momenti, kuriem jāpievērš uzmanība: pacienti, kas atveseļojas pēc koronavīrusa.”

Prof. Luka Lorini

AIZŅEMTI PIEGĀDĀJOT

#Covid19 pandēmijas laikā mūsu piegādes ķēdes komandai visā pasaulē galvenā problēma un izaicinājums ir mūsu klientu un ražošanas vietu apgāde vairāk nekā 150 valstīs. Mēs darām visu iespējamo, lai piegādes notiktu, un pateicamies saviem darbiniekiem, loģistikas partneriem, iestādēm un klientiem par lielisko sadarbību. Būsim visi aizņemti: #flatteningthecurve

Pateicoties tādiem partneriem kā Lufthansa Cargo un DB Schenker, mēs varam nodrošināt nepārtrauktu veselības aprūpes nozares klientu apgādi. Šajā piemērā mēs varētu gūt labumu no pasažieru lidojumu pieejamības, lai ātrāk pārvadātu svarīgu aprīkojumu, kur parasti mēs izvēlētos citus transportēšanas veidus.

AIZŅEMTI RŪPĒJOTIES

#Covid19 pandēmijas laikā īpaša uzmanība jāpievērš riska grupām, piemēram, nieru slimību pacientiem. Tāpēc infekcijas profilaksei ir visaugstākā prioritāte, aizsargājot cilvēku ar nieru slimībām veselību. Mēs pateicamies par atbalstu saviem kolēģiem un veselības aprūpes darbiniekiem visā pasaulē. Būsim visi aizņemti #flatteningthecurve

Dr. Hugajeva no Stavropoles (Krievija) ziņo, ka: “Darbs nieru aprūpes centrā atšķiras no darba citās medicīnas jomās. Nieru aprūpes ārsts nav tikai veselības aprūpes speciālists, kurš noteiktu laiku ārstē pacientu. Nieru aprūpes centra ārsts ir persona, kam, iespējams, pacients būs jāārstē visu viņa atlikušo mūžu. Mēs aizsargājam šo pacientu veselību kā savas ģimenes locekļa veselību.” Paldies Alenai un visiem veselības aprūpes darbiniekiem par viņu pūlēm, rūpējoties izaicinošās #Covid19 pandēmijas laikā.

AIZŅEMTI ATBALSTOT

B. Braun klientu atbalsts katru dienu tiek galā ar pieaugošo pieprasījumu #Covid19 pandēmijas dēļ, atbildot uz klientu jautājumiem un atbalstot veselības aprūpi visā pasaulē. Mēs pateicamies komandām par lielo atbalstu un pateicamies klientiem par konstruktīvo dialogu un veiksmīgo sadarbību.

Brazīlijā mūsu klientu atbalsta komanda tikai martā saņēma vairāk nekā 15 000 e-pasta vēstuļu un zvanu, kuru rezultātā tika saņemti vairāk nekā 10 000 pasūtījumu. Ievērojams pieaugums #Covid19 pandēmijas dēļ. Mēs sakām lielu paldies komandai, kas tika galā ar darbu no mājām, bērnu aprūpes organizēšanu utt. Mēs novērtējam jūsu ieguldījumu!

AIZŅEMTI APMĀCOT

Kopā ar Aesculap akadēmiju B. Braun gadā apmāca vairāk nekā 200 000 veselības aprūpes speciālistu – lielākā daļa no mācībām ir praktiski vai klātienes treniņi. #Covid19 pandēmijas laikā bija nepieciešami digitālie formāti, īpaši koncentrējoties uz atkārtotām apmācībām infekciju profilakses, drošas infūzijas terapijas jomā un citām tēmām, kas saistītas ar intensīvo terapiju vai operācijām. Piemēram, mūsu organizācija Ķīnā ir #busytraining un apvienojot tūkstošiem profesionāļu digitālajos dialogos.

AIZŅEMTI ĀRSTĒJOT

7. maija PVO statusa ziņojumā ir sniegti 108 atjauninājumi par uzliesmojumu situāciju pasaulē. Ir šokējoši redzēt, cik ļoti vīruss var ietekmēt mūsu ikdienas dzīvi – kā profesionāļus veselības aprūpē, tā pilsoņus un ģimenes locekļus. Mēs lepojamies, ka varam atbalstīt savu iespēju robežās, un priecājamies, ka līdz šim 93% ir izdzīvojuši.

AIZŅEMTI STĀSTOT

Nākamais stāsts

Veselības aprūpes darbinieki, kā arī mūsu darbinieki dara visu iespējamo, lai palīdzētu cilvēkiem visā pasaulē pārdzīvot pandēmiju. Mēs dalīsimies ar dažiem īsiem klientu stāstiem par to, kā viņi tiek galā ar situāciju un kas šobrīd notiek viņu apkārtnē. Arī ar to, kas notiek B. Braun iekšienē un ko mūsu darbinieki ir paveikuši šajā prasīgajā periodā. Mēs regulāri dalāmies ar šīm atziņām, taču īsi un vienkārši – jo #wearebusy, jo mūsu klienti tādi ir. Mēs uzskatām, ka ir svarīgi dalīties ar centieniem, idejām un spēku, ko izrāda cilvēki šajā īpašajā situācijā. Mēs vēlētos izteikt savu atzinību mūsu klientiem, partneriem un darbiniekiem. 

Sekojiet mūsu uzņēmuma jaunumiem LinkedIn

BUSY SHARING EXPERTISE