Droši risinājumi URĪNA NESATURĒŠANAS ĀRSTĒŠANAI UN UROLOĢIJAI

Droši risinājumi pacientiem ar hroniskiem un akūtiem urīnceļu traucējumiem

Ar urīnceļu traucējumiem saskaras miljoniem cilvēku visā pasaulē. Tie ietekmē visu vecumu un abu dzimumu cilvēkus. Tie ietekmē bērnus, pusaudžus, pieaugušos, vecākus cilvēkus, vīriešus, sievietes, pacientus ar invaliditāti, kā arī citādi veselus cilvēkus, kas saņem aprūpi slimnīcā vai mājās.

Pacienti ar hroniskām slimībām, ko izraisījuši muguras smadzeņu bojājumi, neiroloģiskās slimības, iedzimtas malformācijas vai vecums, meklē preces, kas uzlabotu viņu ikdienas dzīves kvalitāti, palīdzot viņiem būt aktīvākiem skolā, darbā vai nodarbojoties ar sportu. Šādi produkti ir Actreen® katetri intermitējošajai kateterizācijai, kuri nodrošina vērā ņemamus zīves zlabojumus pacientiem, kas saņem aprūpi mājās.

Akūtām slimībām, ko ārstē slimnīcās, veselības aprūpes speciālisti meklē uzticamus partnerus, kas piedāvā tādas drošas preces kā Ureofix® un Cystofix® – virs kaunuma kaula ievietojamus katetrus intensīvajai terapijai un ārkārtas situācijām.

B. Braun sniedz universālu risinājumu gan akūtai, gan ilgstošai aprūpei, piedāvājot drošas preces, kas atbilst galvenajās urīnceļu ārstēšanas vadlīnijās noteiktajam protokolam un materiāliem, tādējādi uzlabojot pacientu veselību un iedvešot uzticību.