Home   |  Contact   |  Locations
B. Braun Latvia
 
Home > Uzņēmums > Filozofija

Sharing Expertise - vairāk nekā tikai lozungs

Sharing Expertise ir mūsu solījums klientiem un kolēģiem, lai dalītos zināšanās un pieredzē veselības veicināšanai.

Sharing Expertise - zināšanu un pieredzes apmaiņa - ir mūsu izpratne par veselības nozari. Sharing Expertise jau vairāk nekā 170 gadus tiek veiksmīgi īstenota praksē, izmantojot mūsu preces, inovācijas medicīnas procedūrās un nemitīgu zināšanu apmaiņu visās medicīnas jomās.

B. Braun balstās uz trim pilāriem, trim koncepcijām, kas pārstāv mūsu pamatvērtības: inovācijas, efektivitāte un ilgtspējīga attīstība.

- Inovācijas

 Tās attiecas gan uz precēm un pakalpojumiem, gan iekšējiem uzņēmuma procesiem - no ieteikumiem kā uzlabot ikdienas darbu līdz jauna produkta radīšanai. B.Braun īpaši novērtē radošas idejas un jauninājumus, jo tā ir iespējams arvien uzlabot esošās preces, kā arī radīt jaunas, lai nodrošinātu saviem klientiem vislabāko, ko iespējams sasniegt ar mūsdienu tehnoloģijām. B. Braun katru gadu iegulda ap 180 miljoniem eiro pētniecībā.

- Efektivitāte

B. Braun strādā, lai uzlabotu efektivitāti slimnīcās, ambulatorajā sektorā un pašu uzņēmumā. Lai uzlabotu efektivitāti, B. Braun izveido dažādas preces, kas atvieglo procesus. Jaunais Space onlineSuit, i/v terapijai, savieno vienā tīklā visus perfuzorus, kas atrodas slimnīcā un ļauj tos viegli kontrolēt, izmantojot monitoru. Uzņēmumā ir elastīga darba organizācija, kas sevī ietver videokonferences dārgu biznesa braucienu vietā, kā arī ļauj darbiniekiem strādāt internacionālās komandās, neskatoties uz to lokalizāciju. Zināšanas apvienojumā ar efektivitāti dod mums iespēju sniegt atbalstu veselības aprūpes speciālistiem, kas arvien vairāk pieprasa risinājumus ar saprātīgu rentabilitātes koeficientu.

- Ilgtspējīga attīstība

 B. Braun ir ģimenes uzņēmums ar lielu atbildības izjūtu pret saviem darbiniekiem un reģioniem, kuros tas darbojas. Tā ir mūsu izpratne par "ilgtspējību". Uzņēmējdarbība tiek veikta videi nekaitīgā veidā, kā arī ar sociālo un kultūras saistību. B. Braun nodrošina finansiālu un organizatorisku palīdzību mākslas, kultūras sporta pasākumiem. Kā arī atbalsta universitātes, ārstus un studentus ar stipendijām un organizējot zinātniski izglītojošus pasākumus.